Her biri konusunda uzman eğitmenler ve titizlikle hazırlanmış rehber kitaplarımızla sizleri ilkyardım konusunda eksiksiz yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Eğitimlerimiz, ERC (European Resuscitation Council) ve ILCOR (International Liaison Committee on Resuscitation) standartları baz alınarak T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 29 Temmuz 2015 tarihinde yürürlüğe sokulan İlkyardım Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Eğitimler, teorik ve pratik olarak gelişmiş CPR mankenleri, Video, Slayt gibi görsel materyaller eşliğinde, modern ilkyardım malzemelerinin tamamı kullanılarak interaktif olarak yapılmaktadır. Eğitim sonunda, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmede yeterli başarıyı sağlayan katılımcılara "İlkyardımcı Belgesi" ve "İlkyardımcı Kimlik Kartı" düzenlenmektedir.


Temel İlkyardım Eğitimi

Herhangi bir kaza ya da hayati tehlike ile karşılaşıldığında, sağlık görevlilerinin tıbbi yardımı ulaşıncaya kadar hayatın kurtarılması ya da durumun kötüye gitmemesi için tıbbi araç gereç aranmaksızın yapılan ilaçsız uygulamaları öğreneceksiniz.

Temel İlkyardım Eğitimi


İlkyardım Güncelleme Eğitimi

Temel İlkyardım Sertifikalarının 3 yılda bir güncellenmesi gerekmektedir. İlkyardım Güncelleme Eğitimi, bilgilerin yenilendiği bir eğitimdir. Eğitim sonunda seviye belirleme sınavı yapılır. Katılımcının İlkyardım Sertifika ve İlkyardım Kimlik Kartı yenilenerek 3 yıl geçerlilik kazanır.

İlkyardım Güncelleme Eğitimi


İlkyardım Eğitici Eğitimi

İlkyardım eğitici eğitimi, ilkyardım yönetmeliğinde belirtildiği gibi Sağlık Bakanlığından yetki alan kurumların düzenlediği ve eğitim sonunda İlkyardım Eğitimci Sertifikası alan katılımcıların İlkyardım eğitmeni olmaya hak kazandıkları bir programdır.

İlkyardım Eğitici Eğitimi


Eğitici Eğitimi Güncelleme

İlkyardım Eğitici Eğitimi Güncelleme, yönetmelikte belirtildiği gibi periyodik olarak yenilenmesi gereken sertifika ve kimlik kartının İl Sağlık Müdürlükleri tarafından yeniden değerlendirilerek yenilenme uygulamasıdır. Eğitim sonunda yeni kimlik kartı ve sertifika verilir.

Eğitici Eğitimi Güncelleme


"Unutmayın, ilkyardım bilgisi hayat kurtarır!"

Eğitim takvimini görüntülemek için buraya tıklayınız.

Adres

Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:76 Kat:2 İzmit/KOCAELİ

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi 09:00 ile 21:00 arası
Cumartesi  09:00 ile 21:00 arası
Pazar 09:00 ile 21:00 arası

Hızlı Arama

Kocaeli Şube

0262 291 00 69

Sosyal Medya